Disfruta Castro Centrico Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A kertre kilátást nyújtó Disfruta Castro Centrico Villa vendégeit a hozzávetőlegesen 3 km-re található Parque Municipal Castro meglátogatására invitálja.
A Mirador Millantuy egy 16 perces sétára, a Plaza de Armas de Castro pedig mindössze 350 méter távolságra helyezkedik el a Castro városi nyaralótól. A közeli szórakozóhelyek közé tartozik a 11 percnyi sétára található Enjoy Chiloe. A közeli turisztikai látványosságok közé tartozik a nagyjából 600 méterre található Feria Artesanal y Mercado Campesino Lillo is.
A Disfruta Castro Centrico Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A 43 Restobar egészséges ételekkel kényezteti vendégeit körülbelül egy 5 perces sétára a Castro városi ingatlantól. A Centro Cultural buszmegállótól továbbá elég közel van a szálláshely.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Disfruta Castro Centrico Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Disfruta Castro Centrico Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Disfruta Castro Centrico Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Disfruta Castro Centrico Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban az ingatlant?
Az ingatlan népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Disfruta Castro Centrico Villa ablakaiból?
A Disfruta Castro Centrico Villa kertre néző kilátással várja vendégeit.